Bezpłatne – Szansa czy zagrożenie? Rola sztucznej inteligencji w edukacji

Spotkanie online z ekspertami: Sławkiem Wiechowskim i Tomkiem Remiszewskim

W ostatnich latach obserwujemy gwałtowny rozwój technologii, a innowacyjne rozwiązania coraz śmielej wkraczają do różnych branż. Sztuczna inteligencja szturmem wkroczyła także do świata edukacji. Przyglądamy się temu zjawisku z ciekawością, ale także z pewnym niepokojem. Czym tak naprawdę jest AI? Czy ma swoją osobowość? Jak zmieni otaczający nas świat? Jaki wpływ będzie miała na zaangażowanie uczniów? Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy podczas spotkania z naszymi ekspertami – Sławkiem Wiechowskim i Tomkiem Remiszewskim. Wydarzenie będzie miało formę dyskusji, do której serdecznie zapraszamy również Ciebie!

O ekspertach

Sławek Wiechowski

Nauczyciel, pasjonat nowoczesnych technologii i innowacyjnych metod nauczania. Założyciel największego w Polsce klubu gier planszowych – Pionkolandia. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji, technologii informacyjno-komunikacyjnych, kodowania, programowania, cyberbezpieczeństwa oraz gamifikacji.

Współpracuje czynnie z Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Fundacją ETOH oraz Fundacją Dobrostan. Organizuje i prowadzi liczne konferencje dla nauczycieli, skupiając się na terapii dzieci i młodzieży.  W 2011 roku został odznaczony tytułem „Wychowawca Roku”.

Tomek Remiszewski

Dyrektor szkoły podstawowej w Warszawie i nauczyciel z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w nauczaniu dwujęzycznym, nowoczesnych metodach nauczania oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii w edukacji. Od ponad 10 lat prowadzi praktyczne warsztaty dla nauczycieli oraz kadry kierowniczej. Promuje wykorzystanie technologii w efektywnym zarządzaniu szkołą.

Kiedy?

9 KWIETNIA
Godz. 18.30 – 20:00

Na platformie ClickMeeting

ZAREJESTRUJ SIĘ

1. Spotkanie jest bezpłatne – liczba miejsc ograniczona!
  2. Prosimy o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień – na te adresy zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji i dostęp do wydarzenia
  3. Po spotkaniu nie wydajemy certyfikatów