fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Kontakt

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

  • Warszawa
  • ul. Jesiennych Liści 11c
  • 03-289 Warszawa
  • tel. 22 435 68 12
  • fax 22 435 59 58
  • tel. kom. 780 573 465
  • Filia we Wrocławiu
  • (woj. dolnośląskie, małopolskie, śląskie opolskie i lubuskie)
  • ul. 1 Maja 71
  • 55-080 Kąty Wrocławskie
  • tel. 728 871 961
  • e-mail.: b.wieckowska@a-z.edu.pl

Bernadetta Więckowska

Manager - Filia we Wrocławiu


Telefon:

728 871 961

E-mail

b.wieckowska@a-z.edu.pl

Karolina Maculewicz

Manager


Telefon:

662 905 386

E-mail

k.maculewicz@a-z.edu.pl

Barbara Rutkowska

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 075

E-mail

barbara.rutkowska@a-z.edu.pl

Magdalena Gryz

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 076

E-mail

m.gryz@a-z.edu.pl

Agata Markowska

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 074

E-mail

a.markowska@a-z.edu.pl

Iga Szulc

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 072

E-mail

iga.szulc@a-z.edu.pl

Renata Szewczyk

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 073

E-mail

r.szewczyk@a-z.edu.pl

Katarzyna Misiołek

Specjalista ds. kadr i finansów


Telefon:

696 059 486

E-mail

k.misiolek@a-z.edu.pl

Daria Bielenin-Palęcka

Specjalista ds. organizacji szkoleń na zamówienie JST


Telefon:

668 219 824

E-mail

d.bielenin-palecka@a-z.edu.pl

Roksana Kucia

Specjalista ds. organizacji szkoleń - Filia we Wrocławiu


Telefon:

888 744 888

E-mail

r.kucia@a-z.edu.pl

Maciej Roth

Dystrybutor Corinth w Polsce


Telefon:

660 577 077

E-mail

maciej.roth@a-z.edu.pl

Napisz do nas!

Formularz

Proszę uzupełnić to pole Proszę uzupełnić to pole Proszę wprowadzić prawidłowy adres email
Proszę wprowadzić treść wiadomości
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • E-mail
  • zgloszenia@a-z.edu.pl
  • Numer konta
  • ING Bank Śląski 66 1050 1012 1000 0090 6397 8564