fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Kontakt

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Ul. Jesiennych Liści 11c, 03-289 Warszawa
e-mail: centrumrozwojuedukacji@a-z.edu.pl
tel. 22 435 68 12; kom. 780 573 465


GODZINY OTWARCIA BIURA

poniedziałek-czwartek: 8.00-16.00
piątek: 8:00-15:00
sobota-niedziela: nieczynne

Karolina Maculewicz

Menedżerka zespołu sprzedaży


Telefon:

662 905 386

E-mail

k.maculewicz@a-z.edu.pl

Barbara Rutkowska

Specjalistka ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 075

E-mail

b.rutkowska@a-z.edu.pl

Magdalena Gryz

Specjalistka ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 076

E-mail

m.gryz@a-z.edu.pl

Paulina Szwejk

Specjalistka ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 073

E-mail

p.szwejk@a-z.edu.pl

Katarzyna Pacyniak

Specjalistka ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 071

E-mail

k.pacyniak@a-z.edu.pl

Roksana Kucia

Specjalistka ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 074

E-mail

r.kucia@a-z.edu.pl

Daria Bielenin-Palęcka

Specjalistka ds. komunikacji


Telefon:

668 219 824

E-mail

d.bielenin-palecka@a-z.edu.pl

Katarzyna Misiołek

Specjalistka ds. kadr i finansów


Telefon:

696 095 486

E-mail

k.misiolek@a-z.edu.pl

Maciej Roth

Dystrybutor Corinth w Polsce


Telefon:

660 577 077

E-mail

maciej.roth@a-z.edu.pl

Napisz do nas!

Formularz

Proszę uzupełnić to pole Proszę uzupełnić to pole Proszę wprowadzić prawidłowy adres email
Proszę wprowadzić treść wiadomości
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

  • Numer konta : ING Bank Śląski 66 1050 1012 1000 0090 6397 8564
  • Dane do faktur: Marzena Roth Centrum Szkoleniowe A-Z, Aleja 3 Maja, nr 26, lok. 35, 05-120 Legionowo, NIP: 5361109790