Biuro sprzedaży i obsługi klienta

Barbara Rutkowska

Starsza specjalistka ds. sprzedaży szkoleń i obsługi klienta

660 577 075

b.rutkowska@a-z.edu.pl

Magdalena Gryz

Starsza specjalistka ds. sprzedaży szkoleń i obsługi klienta

660 577 076

m.gryz@a-z.edu.pl

Paulina Szwejk

Koordynatorka szkoleń rad pedagogicznych

660 577 073

p.szwejk@a-z.edu.pl

Katarzyna Pacyniak

Specjalistka ds. sprzedaży szkoleń i obsługi klienta

660 577 071

k.pacyniak@a-z.edu.pl

Weronika Gmurowska

Specjalistka ds. sprzedaży szkoleń i obsługi klienta

660 577 072

w.gmurowska@a-z.edu.pl

Katarzyna Szymborska

Specjalistka ds. sprzedaży szkoleń i obsługi klienta

660 577 074

k.szymborska@a-z.edu.pl

Daria Bielenin-Palęcka

Specjalistka ds. komunikacji

668 219 824

d.bielenin-palecka@a-z.edu.pl

Katarzyna Misiołek

Specjalistka ds. fakturowania i rozliczeń

696 095 486

k.misiolek@a-z.edu.pl

Maciej Roth

Dystrybutor Corinth w Polsce

660 577 077

maciej.roth@a-z.edu.pl

Kadra zarządzająca

Marzena Roth

Właścicielka

biuro@a-z.edu.pl

Katarzyna Roth

Wicedyrektor

k.roth@a-z.edu.pl

Karolina Maculewicz

Menedżer

k.maculewicz@a-z.edu.pl

Skontaktuj się z nami

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

ul. Jesiennych Liści 11c, 03-289 Warszawa

780 573 465

22 435 68 12

centrumrozwojuedukacji@a-z.edu.pl

Godziny otwarcia biura

Poniedziałek-czwartek: 8.00-15.00
Piątek: 8:00-14:00

Wyślij nam wiadomość

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe A-Z Marzena Roth z siedzibą al. 3 Maja 26/35, 05-120 Legionowo, adres e-mail: biuro@a-z.edu.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, w tym przedstawienia oferty Centrum Szkoleniowego A-Z Marzena Roth. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane w Polityce prywatności.

    Dane firmy:

    Marzena Roth Centrum Szkoleniowe A-Z
    Aleja 3 Maja, nr 26, lok. 35
    05-120 Legionowo
    NIP: 5361109790

    Numer konta:
    ING Bank Śląski
    66 1050 1012 1000 0090 6397 8564

    Centrum Rozwoju Edukacji A-Z