fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Szkolenia dla rad pedagogicznych

W tym dziale znajdziecie Państwo listę tematów, które cieszą się największą popularnością. Jeśli jednak chcielibyście zorganizować szkolenie na temat, którego nie ma na naszej liście, prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, by zrealizować każde Wasze indywidualne zamówienie i „uszyć szkolenie na miarę”. W zależności od Waszych potrzeb dojedziemy do Was oraz zarezerwujemy atrakcyjne i komfortowe miejsce na szkolenie. Zapraszamy!

 

 

 

Szkolenia dla rad

Zawodowe doskonalenie nauczycieli szkół i placówek oświatowych to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować status lidera. Organizowane przez nas szkolenia dla nauczycieli mają przede wszystkim na celu wspierać pracę pedagogów i nauczycieli, pokazywać nowe możliwości rozwoju i zachęcać do wyznaczania (i realizacji) nowych celów. Propozycja szkoleń jest zróżnicowana. Wszystkie prowadzone są w zespołach pod czujnym okiem doświadczonych trenerów.

Już jedno spotkanie pozwala przeszkolić całą radę pedagogiczną.Dla nas jako trenerów to najlepsze wyzwanie. Dla Państwa – szansa na samorealizację i doskonalenie umiejętności. Szkolenia dla nauczycieli organizujemy w całej Polsce. Zachęcamy Państwa do wybrania tematyki szkolenia z naszej oferty bądź na spotkanie, na którym wspólnie omówimy tematkę zajęć.

Wiemy, że każda grupa jest inna, każde grono pedagogiczne niepowtarzalne, dlatego nasza oferta jest na bieżąco modyfikowana. Program zajęć zawsze dostosowujemy do oczekiwań grupy. Schemat działania jest prosty – zanim przedstawimy Państwu ofertę uszytą na miarę, nasi trenerzy analizują Państwa oczekiwania i wymagania, co do potrzeb szkoleniowych. Dzięki uzyskanym informacjom możemy przygotować spójną propozycję ofertową. Staramy się, by zarówno Państwa, jak i nasza praca, przyniosła satysfakcję i zadowolenie. A przede wszystkim – pozytywne efekty!

Nasza oferta dla Rad Pedagogicznych

POBIERZ PDF