fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Szkolenia dla rad pedagogicznych

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z to niepubliczna placówka doskonalenia nauczycieli, oferująca profesjonalne szkolenia dla pedagogów. W tym dziale prezentujemy listę tematów, które cieszą się największą popularnością. Jeśli jednak chcą Państwo zorganizować szkolenie rady pedagogicznej na temat, którego nie ma na naszej liście, prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, by zrealizować każde indywidualne zamówienie i „uszyć szkolenie na miarę”. W zależności od Państwa potrzeb, dojedziemy pod wskazany adres oraz zarezerwujemy atrakcyjne i komfortowe miejsce na szkolenie. Zapraszamy!

Szkolenia dla rad

Doskonalenie zawodowe nauczycieli, kursy dla nauczycieli (także online)

Doskonalenie zawodowe nauczycieli szkół i placówek oświatowych to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować status lidera. Organizowane przez nas szkolenia dla nauczycieli mają przede wszystkim na celu wspierać pracę pedagogów, pokazywać nowe możliwości rozwoju oraz zachęcać do wyznaczania (i realizacji) nowych celów. Propozycja szkoleń jest zróżnicowana. Wszystkie kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli prowadzone są w zespołach pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Już jedno spotkanie pozwala przeszkolić całą radę pedagogiczną. Dla nas, jako trenerów, to najlepsze wyzwanie. Dla Państwa – szansa na samorealizację i doskonalenie umiejętności. Zachęcamy Państwa do wybrania tematyki szkolenia z naszej oferty lub do spotkania, na którym wspólnie omówimy tematykę szkolenia dla nauczycieli. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale warsztaty dla nauczycieli organizujemy w całej Polsce. Zobacz więcej – kliknij.

Szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów w Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Od wielu lat towarzyszymy pedagogom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych, wspierając ich w rozwoju i oferując profesjonalne doradztwo zawodowe poprzez organizowane przez nas kursy dla nauczycieli. Naszą ofertę tworzymy w odpowiedzi na dokonujące się zmiany w oświacie oraz na podstawie badań potrzeb szkoleniowych. Wiemy, że każda grupa jest inna, każde grono pedagogiczne niepowtarzalne, dlatego nasze kursy doskonalenia nauczycieli są na bieżąco modyfikowane. Program zajęć zawsze dostosowujemy do oczekiwań grupy. Schemat działania jest prosty – zanim przedstawimy Państwu ofertę uszytą na miarę, nasi trenerzy analizują Państwa oczekiwania i wymagania co do potrzeb szkoleniowych. Dzięki uzyskanym informacjom możemy przygotować spójną propozycję ofertową, a co za tym idzie doskonale dopasowane szkolenia rad pedagogicznych. Staramy się, by zarówno Państwa, jak i nasza praca, przyniosła satysfakcję i co najważniejsze, pozytywne efekty!