fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Szkolenia

Wszystkie poniższe tematy szkoleń możemy dla Państwa zorganizować w formie online – WEBINARIUM.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Szkolenia JST

Dyrektor, jest w szkole pierwszym nauczycielem, ale także menedżerem i liderem potrzebuje systematycznego wsparcia, by nie stracić energii niezbędnej do stymulowania kadry nauczycielskiej, stałego dopływu wiedzy prawnej, ekonomicznej oraz tej, która jest związana z nowoczesnym nauczaniem. Zależy nam, tak jak Państwu, na tym, by Wasi uczniowie odebrali najlepszą edukację. Dlatego pracują z nami najlepsi edukatorzy, którzy wzmocnią, pomogą oraz dadzą wiedzę Waszym dyrektorom.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego 12 – letniego doświadczenia przy organizacji szkoleń dla dyrektorów szkół. Zajmujemy się nie tylko strona merytoryczną, ale traktujemy tę usługę kompleksowo od A do Z. W zależności od potrzeb zorganizujemy dla Was transport, hotel, ewentualne atrakcje turystyczne. Tematyka szkoleń zostanie dostosowana do Państwa potrzeb.

Możemy także przygotować i przeprowadzić szkolenie w Państwa mieście – w dogodnym dla uczestników terminie. W sytuacji, gdy u Państwa jest mało szkół i przedszkoli, zachęcamy do organizacji wspólnego przedsięwzięcia z sąsiednimi samorządami.

 

Zaufało nam już ponad 200 samorządów!

 

 

Nasza oferta

Pobierz katalog