fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Szkolenia

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego 12-letniego doświadczenia przy organizacji szkoleń dla dyrektorów szkół. Wszystkie powyższe tematy szkoleń możemy dla Państwa zorganizować w formie spotkań online. Zapraszamy do kontaktu!

Proponujemy bogatą ofertę szkoleń przygotowanych z myślą o jednostkach samorządu terytorialnego. Nasze największe atuty to ponad 10-letnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra. Wiedza, rzetelność i profesjonalizm ułatwiają nam przygotowanie szkoleń idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Organizowane spotkania możemy podzielić na kilka głównych paneli tematycznych, w ramach których dostępne są szkolenia specjalistyczne. Unikamy ogólnikowego podejścia do poszczególnych zagadnień. Stawiamy na prostotę przekazu i nawet najbardziej zawiłe zagadnienia potrafimy przedstawić w sposób zrozumiały. Możemy dostosować zakres szkolenia do specyficznych wymagań Państwa placówki. To znacznie zwiększy ich efektywność.

Na naszej stronie znajdziecie szczegółowy program każdego szkolenia. Udostępniamy przejrzysty program spotkania podzielony na punkty wraz z ich krótkim omówieniem.

Proponujemy organizację spotkań stacjonarnych oraz szkoleń online. Zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie. Przed ustaleniem terminu szkolenia odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące jego organizacji.

Szkolenia JST