Do naszej ekipy Trenerów dołącza Dorota Zawadzka!

21 października 2019
Zespół A-Z

Niezmiernie miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła Dorota Zawadzka – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończone podyplomowe studia z literatury dla dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Warszawskim oraz z psychodietetyki na SWPS. Wykładowczyni w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej na UW i w SPWS (w latach 1990-2008). Autorka poradników dla rodziców, w tym nagrodzonego nagrodą Teofrasta w 2010 „Moje Dziecko t. II – Jak mądrze kochać i wychowywać dziecko w wieku szkolnym”. Autorka, współautorka i prowadząca poradnikowych programów telewizyjnych dla rodziców.  Czynnie wspierała kampanie społeczne „Bicie jest głupie”, „Kocham nie biję” „Kocham reaguję”. Od 2000 roku współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Ambasador akcji Cała Polska czyta dzieciom. W latach 2010-2018 roku społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka.  Kawaler Orderu Uśmiechu i członkini Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz szkolenia dla wielu grup zawodowych (m. in. nauczycieli, lekarzy, pracowników socjalnych).

Dorota specjalizuje się  w szkoleniach dla kadry pedagogicznej przedszkoli i szkół w zakresie kompetencji miękkich, rozwoju osobistego, kierunków polityki oświatowej, a także budowania relacji w środowisku szkolnym i przedszkolnym, z uwzględnieniem kontekstu użytkowania nowych technologii oraz korzyści i zagrożeń z tego wynikających.

Już teraz zapraszamy do organizacji szkoleń dla kadry pedagogicznej Państwa szkół i przedszkoli w następujących obszarach:

Autorytet nauczyciela – jak go zbudować, wzmocnić i utrzymać?

Kiedy zaczyna się hejt, czym jest i kogo dotyczy? – fakty i mity

Kto Ty jesteś? – kształtowanie postaw patriotycznych w szkole i wychowanie w oparciu o wartości

Nauczyciel, rodzic, uczeń – sprzymierzeńcy w edukacji i wychowaniu

Skuteczna praca z uczniem w dobie nowych technologii

Wszyscy jesteśmy kompetentni czyli inteligencje wielorakie w praktyce szkolnej

Uczeń zdolny – uczeń wzorowy – szkolny dylemat

O kolejnych tematach szkoleń prowadzonych przez Dorotę Zawadzką będziemy informowali na bieżąco.