Dziękujemy za wspólny rok szkolny

23 czerwca 2023
Zespół A-Z

Kończymy dzisiaj kolejny wspólny rok szkolny – bardzo dynamiczny, pełen wyzwań i zaskoczeń. Dla nas był to czas intensywnego rozwoju, ponieważ wszystkie zmiany i nowości w wiedzy na temat edukacji motywują do stałego podnoszenia kompetencji, a dzięki temu proponowania szkoleń, odpowiadających na bieżące potrzeby szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, zapraszając do organizacji szkoleniowych rad pedagogicznych, czy uczestnicząc w szkoleniach otwartych. To dla nas wielki zaszczyt, ale też duża odpowiedzialność, aby wiedza przekazywana przez wykładowców była zawsze rzetelna, aktualna i praktyczna.

Serdecznie dziękujemy za spędzony z Wami czas, wymianę inspirujących myśli i doświadczeń.  Na nadchodzące wakacje życzymy Wam spokoju i dobrze spędzonego wolnego czasu! A także tego, abyśmy mogli we wrześniu spotkać się pełni energii i gotowi do działania!