Aktualności

Nadzór pedagogiczny i organizacja pracy szkoły/przedszkola – kolejna edycja sierpniowych szkoleń z A-Z!

19 lipca 2023
Zespół A-Z

Szkolenia, dotyczące organizacji pracy szkoły i nadzoru pedagogicznego, co roku cieszą się ogromną popularnością, dlatego staramy się planować ich harmonogram z dużym wyprzedzeniem – dzięki temu każdy ma szansę na rezerwację najbardziej dogodnego terminu zajęć. Jak zwykle zaprasza Marzena Siejewicz, która od lat wspiera Dyrektorów i Nauczycieli w całej Polsce. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu uczestnicy zajęć bez żadnego problemu:

• Zaprojektują procesy kształcenia i wychowania
  • Opracują plan nadzoru pedagogicznego
  • Zaplanują sposoby realizacji kierunków polityki oświatowej państwa

A także:

• Otrzymają obszerny pakiet gotowych wzorów dokumentów: plan nadzoru, wnioski z nadzoru oraz sprawozdania z ubiegłego roku szkolnego,  narzędzia do  kontroli oraz obserwacji działań szkoły, plan sierpniowego spotkania rady i sierpniowych uchwał, roczny  plan pracy szkoły oraz przykładowe plany zespołów nauczycielskich stałych i zadaniowych

Zatem, aby przygotowania do nadchodzącego roku szkolnego w Twojej szkole lub przedszkolu przebiegły szybko i sprawnie, wystarczy wybrać datę, godzinę oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Do zobaczenia!

HARMONOGRAM SZKOLEŃ

DataGodzinyTematWykładowcaKosztProgram szkolenia