Dziękujemy za kolejny rok szkolny z A-Z!

25 czerwca 2021
Zespół A-Z

Za nami kolejny wyjątkowo trudny rok szkolny. Dla edukacji był to czas wielkich zmian w sposobie pracy i codziennego funkcjonowania. Stanęliście Państwo przed zupełnie nowymi wyzwaniami, zarówno dotyczącymi nowoczesnych technologii, jak i tworzenia, czy utrzymywania relacji. Mamy nadzieję, że udało nam się skutecznie wesprzeć Was w tych zadaniach.

Wrześniowy powrót do szkół również będzie niełatwy, wymagający przygotowań do odbudowania szkolnej społeczności, po długich miesiącach izolacji. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby nadchodzący wolny czas wykorzystać jak najefektywniej – zadbać o swoje emocje, wyciszyć się i zgromadzić zapas energii – tego właśnie Wam życzymy.

Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy do kontaktu. W razie potrzeby, przez całe wakacje, jesteśmy na posterunku 🙂