fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Podsumowanie pracy szkoły/przedszkola

Szkolenie online


FORMULARZ REJESTRACYJNY ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY


→ Prosimy o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień – na te adresy będziemy wysyłać bezpośredni link do szkolenia online. Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
→ Aby dołączyć do spotkania, należy przed szkoleniem kliknąć w przesłany link oraz wypełnić pola tekstowe: imię oraz adres mailowy.
→ Po wypełnieniu pól zostaniesz przekierowany do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, prezentacja oraz czat za pomocą którego możesz się kontaktować z prowadzącym i innymi uczestnikami.
→ Po szkoleniu otrzymasz link do materiałów przygotowanych przez trenera, elektroniczny certyfikat oraz fakturę.


Jak podsumować pracę szkoły/przedszkola szybko, sprawnie i skutecznie? Zbliża się czas na sprawozdania, informacje zwrotne, oceny i wnioski. Zapraszamy na spotkanie, na którym otrzymacie Państwo gotowe sprawozdania i przykładowe wnioski. Dokumenty zostały dostosowane do kryteriów oceny pracy nauczyciela i w zdecydowany sposób ułatwią zaplanowanie oceny nauczycieli.

Zapraszamy po gotowe wzory dokumentów:

 • Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego sprawowanego w bieżącym roku szkolnym
 • Wnioski z nadzoru w pierwszym półroczu, w tym – do wszystkich kierunków polityki oświatowej
  państwa (przykładowe wnioski pozytywne i negatywne oraz rekomendacje)
 • Przykładowe wnioski po monitorowaniu działań wynikających z nadzoru
 • Przykładowe wnioski z monitorowania podstawy programowej
 • Przebieg rady podsumowującej pracę przedszkola
 • Materiały do pracy zespołowej na radzie podsumowującej pracę szkoły/przedszkola
 • Protokół rady podsumowującej pracę szkoły/przedszkola

Program spotkania:

 1. Trzy tryby działania rady pedagogicznej w czasie zagrożenia epidemiologicznego na terenie szkoły z powodu przeciwdziałania Covid: spotkania bezpośrednie, ale z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego, praca w trybie obiegowym i on-line

 2. Podstawy prawne rady klasyfikacyjnej i rady podsumowującej pracę szkoły/przedszkola

 3. Przebieg i dokumentowanie zebrania rady w sprawie klasyfikacji i promocji (w trzech trybach pracy Rady)

 4. Przebieg i dokumentowanie zebrania rady w sprawie podsumowania pracy szkoły/przedszkola (w trzech trybach pracy Rady): podsumowanie nadzoru pedagogicznego, wnioski, rekomendacje, działania wynikające z planu nadzoru oraz półroczne sprawozdanie z nadzoru, informacje o działaniach szkoły oraz wnioski do pracy bieżącej

Prowadzący: Marzena Siejewicz

Edukatorka – absolwentka ministerialnego kursu nadającego kwalifikacyjnego w zakresie umiejętności edukatorskich, profesjonalny trener, ekspertka w zakresie ewaluacji, członek zespołu projektującego zmiany w systemie nadzoru pedagogicznego  oraz wymagania państwa dla szkół i placówek (studia podyplomowe w zakresie nadzoru i ewaluacji), specjalista w zakresie oceniania i pomiaru dydaktycznego oraz analizy EWD, ekspert w zakresie systemowego zarządzania placówkami oświatowymi (uprawnienia do wdrażania systemów ISO i kontroli zarządczej), konsultant ds. normy ISO – prowadziła szkolenia dla wizytatorów do spraw ewaluacji oraz dla dyrektorów szkół z ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej w ramach projektu „Program wzmocnienia efektywności nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły  oraz nauczycieli w projekcie „Nauczyciel badacz”, posiada 15-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora gimnazjum i zespołu szkół ponadgimnazjalnych, wieloletni doradca metodyczny. Od 10 lat związana z Centrum Rozwoju Edukacji A-Z – przeszkoliła tysiące dyrektorów i nauczycieli.

Zapisz się na to szkolenie

Wybierz termin, aby przejść do formularza rejestracji

Proszę wprowadzić prawidłowy adres email Proszę uzupełnić to pole.
Proszę uzupełnić to pole. Proszę uzupełnić to pole.
Proszę wprowadzić uwagi
Proszę o akceptację tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email Proszę uzupełnić to pole.
Proszę uzupełnić to pole. Proszę uzupełnić to pole.
Proszę wprowadzić uwagi
Proszę o akceptację tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email