Podsumowanie pracy szkoły/przedszkola

Szkolenie online

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

→ Prosimy o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień – na te adresy będziemy wysyłać bezpośredni link do szkolenia online. Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
→ Aby dołączyć do spotkania, należy przed szkoleniem kliknąć w przesłany link oraz wypełnić pola tekstowe: imię oraz adres mailowy.
→ Po wypełnieniu pól zostaniesz przekierowany do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, prezentacja oraz czat za pomocą którego możesz się kontaktować z prowadzącym i innymi uczestnikami.
→ Po szkoleniu otrzymasz link do materiałów przygotowanych przez trenera, elektroniczny certyfikat oraz fakturę.

Jak podsumować pracę szkoły/przedszkola szybko, sprawnie i skutecznie? Zbliża się czas na sprawozdania, informacje zwrotne, oceny i wnioski. Zapraszamy na spotkanie, na którym otrzymacie Państwo gotowe sprawozdania i przykładowe wnioski. Dokumenty zostały dostosowane do kryteriów oceny pracy nauczyciela i w zdecydowany sposób ułatwią zaplanowanie oceny nauczycieli.

Zapraszamy po gotowe wzory dokumentów:

• Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego sprawowanego w bieżącym roku szkolnym
  • Wnioski z nadzoru w pierwszym półroczu, w tym – do wszystkich kierunków polityki oświatowej
    państwa (przykładowe wnioski pozytywne i negatywne oraz rekomendacje)
  • Przykładowe wnioski po monitorowaniu działań wynikających z nadzoru
  • Przykładowe wnioski z monitorowania podstawy programowej
  • Przebieg rady podsumowującej pracę przedszkola
  • Materiały do pracy zespołowej na radzie podsumowującej pracę szkoły/przedszkola
  • Protokół rady podsumowującej pracę szkoły/przedszkola

Program spotkania:

1. Trzy tryby działania rady pedagogicznej w czasie zagrożenia epidemiologicznego na terenie szkoły z powodu przeciwdziałania Covid: spotkania bezpośrednie, ale z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego, praca w trybie obiegowym i on-line

2. Podstawy prawne rady klasyfikacyjnej i rady podsumowującej pracę szkoły/przedszkola

3. Przebieg i dokumentowanie zebrania rady w sprawie klasyfikacji i promocji (w trzech trybach pracy Rady)

4. Przebieg i dokumentowanie zebrania rady w sprawie podsumowania pracy szkoły/przedszkola (w trzech trybach pracy Rady): podsumowanie nadzoru pedagogicznego, wnioski, rekomendacje, działania wynikające z planu nadzoru oraz roczne sprawozdanie z nadzoru, informacje o działaniach szkoły oraz wnioski do pracy bieżącej

Prowadzący: Marzena Siejewicz

Edukatorka – absolwentka ministerialnego kursu nadającego kwalifikacyjnego w zakresie umiejętności edukatorskich, profesjonalny trener, ekspertka w zakresie ewaluacji, członek zespołu projektującego zmiany w systemie nadzoru pedagogicznego  oraz wymagania państwa dla szkół i placówek (studia podyplomowe w zakresie nadzoru i ewaluacji), specjalista w zakresie oceniania i pomiaru dydaktycznego oraz analizy EWD, ekspert w zakresie systemowego zarządzania placówkami oświatowymi (uprawnienia do wdrażania systemów ISO i kontroli zarządczej), konsultant ds. normy ISO – prowadziła szkolenia dla wizytatorów do spraw ewaluacji oraz dla dyrektorów szkół z ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej w ramach projektu „Program wzmocnienia efektywności nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły  oraz nauczycieli w projekcie „Nauczyciel badacz”, posiada 15-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora gimnazjum i zespołu szkół ponadgimnazjalnych, wieloletni doradca metodyczny. Od 10 lat związana z Centrum Rozwoju Edukacji A-Z – przeszkoliła tysiące dyrektorów i nauczycieli.

Zapisz się na to szkolenie

Wybierz termin, aby przejść do formularza rejestracji