O szkoleniu

Wszyscy doświadczamy trudności, związanych z okolicznościami, w jakich przyszło nam pracować. Długotrwały okres nauki zdalnej, pandemia, wojna w Ukrainie – to czynniki, które szczególnie dotkliwie wpłynęły na dzieci, będące w burzliwym okresie dojrzewania, a także spotęgowało trudności, w niezbędnym dla efektywnego procesu kształcenia kontakcie z uczennicami i uczniami.

Szkolenie, które proponujemy, przybliża sylwetkę psychologiczną współczesnych nastolatków i przedstawia zestaw metod, których wdrożenie w pracy z klasą skutecznie poprawi relacje nauczyciela z uczniami, a tym samym ułatwi pracę wszystkich uczestników procesu edukacyjnego.

Proponowany program szkolenia

1. Zmiany rozwojowe w wieku nastoletnim
    • Podstawowe informacje nt. zmian w organizmie dziecka w okresie dojrzewania
  2. Nastolatek w naszych oczach
    • Co widzimy, my dorośli patrząc na dzisiejsze nastolatki?
    • Czego nie dostrzegamy, a co postrzegamy opacznie?
  3. Jak wygląda świat w oczach nastolatka?
    • Priorytety i największych trudności, które ma do pokonania nastolatek
  4. Co możemy zmienić w sobie?
    • Jak skutecznie dostosować metody pracy do percepcji i celów stawianych przez nastolatki samym sobie?
  5. Ćwiczenia do zastosowania w klasie
    • Ćwiczenia, poprawiające komunikację, które nauczyciel może przeprowadzić w klasie

Dlaczego warto?

• Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe
  • Przygotujemy imienne certyfikaty, zgodne z wytycznymi MEN
  • Dopasujemy formę oraz program szkolenia do potrzeb grupy
  • Stworzymy przyjazną przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na wszystkie pytania

Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól oznaczonych *.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe A-Z Marzena Roth z siedzibą al. 3 Maja 26/35, 05-120 Legionowo, adres e-mail: biuro@a-z.edu.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, w tym przedstawienia oferty Centrum Szkoleniowego A-Z Marzena Roth. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane w Polityce prywatności.

Czy Centrum Rozwoju Edukacji A-Z posiada akredytację kuratorium oświaty?

Tak, jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli, posiadającą akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty (Decyzja z dn. 21 lipca 2020 r. do pobrania tutaj) i wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEiN pod numerem: 16548

Czy Centrum Rozwoju Edukacji A-Z znajduje się na tzw. białej liście płatników VAT?

Nie jesteśmy płatnikami VAT, zatem nie figurujemy na tej liście.

Czy podane ceny są cenami brutto, czy netto?

Podane ceny są cenami brutto. Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności nie jesteśmy płatnikami VAT.

W jaki sposób mogę zapisać się na szkolenie indywidualne?

Zapraszamy do rejestracji przez naszą stronę internetową. Przy każdym programie szkolenia znajduje się formularz, który należy wypełnić.

W jaki sposób dokonać zamówienia szkolenia rady pedagogicznej?

W celu zamówienia szkolenia dla nauczycieli zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. Wspólnie omówimy oczekiwania i dopasujemy szkolenie odpowiadające Państwa potrzebom i możliwościom.

Po omówieniu szczegółów, zamawiający otrzyma wiadomość e-mailową z podsumowaniem i formularzem (do wypełnienia), który jest potwierdzeniem zamówienia szkolenia.

Szkolenia dla rad pedagogicznych

Kategoria szkoleń: Psychologia i emocje

Nastolatek jaki jest każdy widzi, ale czy rozumie?

O szkoleniu

Proponowany program szkolenia

1. Zmiany rozwojowe w wieku nastoletnim
      • Podstawowe informacje nt. zmian w organizmie dziecka w okresie dojrzewania
    2. Nastolatek w naszych oczach
      • Co widzimy, my dorośli patrząc na dzisiejsze nastolatki?
      • Czego nie dostrzegamy, a co postrzegamy opacznie?
    3. Jak wygląda świat w oczach nastolatka?
      • Priorytety i największych trudności, które ma do pokonania nastolatek
    4. Co możemy zmienić w sobie?
    5. Ćwiczenia do zastosowania w klasie

Dlaczego warto?

• Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty
    • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe
    • Przygotujemy imienne certyfikaty, zgodne z wytycznymi MEN
    • Dopasujemy formę oraz program szkolenia do potrzeb grupy
    • Stworzymy przyjazną przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami
    Szkolenia dla rad pedagogicznych Psychologia i emocje Nastolatek jaki jest każdy widzi, ale czy rozumie?
    Centrum Rozwoju Edukacji A-Z