O szkoleniach

Od 2007 roku pomagamy w dostarczaniu wiedzy i umiejętności z zakresu prawa oświatowego, zarządzania finansami publicznymi, nowoczesnej dydaktyki, psychologii oraz zarządzania zasobami ludzkimi w środowisku szkolnym. Swoją misję realizujemy zarówno podczas szkoleń indywidualnych, jak i szkoleń dla zespołów dyrektorów, które organizujemy na zamówienie Samorządów. Szkolenia prowadzone są online oraz stacjonarnie – także w ciekawych miejscach w całej Polsce. Wówczas, na życzenie Klienta, wzbogacamy ofertę o program kulturalny, wzmacniający integrację zespołów. 

Dlaczego warto?

 • Wspólnie wybierzemy najbardziej dogodne miejsce, termin i formę szkolenia 
 • Dopasujemy program zajęć do potrzeb grupy 
 • Zajmiemy się kompleksową organizacją szkoleń wyjazdowych 
 • Stworzymy przyjazną przestrzeń do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk 

Co zyskujesz?

 • Pakiet materiałów szkoleniowych i wzorów dokumentów 
 • Wartościowe szkolenie przeprowadzone przez doświadczonych edukatorów
 • Przestrzeń na wzmocnienie integracji środowiska edukacyjnego 
 • Merytoryczne wsparcie dla dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych 
 • Konsultacje e-mailowe z prowadzącym po zakończonym szkoleniu

W celu uzyskania indywidualnej oferty skontaktuj się z nami za pośrednictwem
poniższego formularza lub telefonicznie:

Katarzyna Roth tel. 509 220 017
Karolina Maculewicz tel. 662 905 386

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na wszystkie pytania

Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól oznaczonych *.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe A-Z Marzena Roth z siedzibą al. 3 Maja 26/35, 05-120 Legionowo, adres e-mail: biuro@a-z.edu.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, w tym przedstawienia oferty Centrum Szkoleniowego A-Z Marzena Roth. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane w Polityce prywatności.

  Dzisiaj rozwijamy edukację jutra

  Akredytacja MKO

  Jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli posiadającą akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Organizujemy szkolenia dla dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, administracji szkolnej oraz pracowników samorządów.

  Doświadczenie

  Od 2007 roku podczas szkoleń stacjonarnych i online spotykamy się z pracownikami oświaty z całej Polski. Chcemy być dla Was zaufanym partnerem, nieustannie wspierając codzienną pracę i inspirując do rozwoju.

  Profesjonalna obsługa klienta

  Nasz zespół obsługi klienta służy radą i wsparciem na każdym etapie organizacji szkolenia. Słuchamy Was i analizujemy Wasze potrzeby, po to by każde szkolenie było satysfakcjonujące.

  Najlepsi eksperci

  Nasi edukatorzy są praktykami w swoich dziedzinach. Czerpią wiedzę z własnych doświadczeń zawodowych, dzięki czemu mogą Was skutecznie wspierać.

  Centrum Rozwoju Edukacji A-Z