Od września 2022 r. zmieniły się zasady oceny pracy nauczyciela. Dlatego pojawia się wiele pytań, dotyczących aktualnych przepisów prawa w tym zakresie, kryteriów oceny, czy roli oceny pracy nauczyciela z jego ścieżką awansu zawodowego. Zapraszamy na szkolenie, podczas którego uczestnicy zapoznają się z aktualnymi kryteriami oceny pracy, a także dowiedzą się jak w sposób praktyczny, planowy i efektywny przygotować się do obowiązującej procedury.

1. Ocena w prawie

• Regulacje prawne dotyczące oceny pracy nauczyciela w Karcie Nauczyciela
  • Regulacje prawne wpisane do rozporządzenia w sprawie oceny pracy

2. Tryb ustalania oceny i tryb odwoławczy