Praca biura A-Z w najbliższym czasie

13 marca 2020
Zespół A-Z

Szanowni Państwo,

jak wiecie czas jest taki, że należy podjąć wszelkie środki ostrożności, zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, ale też zdrowie naszych Wykładowców, odwołaliśmy wszystkie szkolenia stacjonarne do 31 maja 2020 r. Również biuro funkcjonuje w trybie awaryjnym. Co do zasady pracujemy z domu, na miejscu jest jeden dyżurny Specjalista. Oczywiście bardzo staramy się, abyście Państwo jak najmniej odczuli tę sytuację, jednak jeśli powstaną jakiekolwiek niedogodności lub opóźnienia w komunikacji z góry bardzo przepraszamy.

Z osobami, które już zostały zapisane na seminaria otwarte skontaktujemy się natychmiast po uzyskaniu wiedzy, co do możliwości ich organizacji, natomiast w sprawie szkoleń zamkniętych będą podejmowane indywidualne ustalenia. Będziemy informowali na bieżąco o szkoleniach, planowanych na kwiecień i dalsze miesiące.

Życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i jak najszybszego powrotu do normalnego funkcjonowania.