Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt!

21 grudnia 2021
Zespół A-Z

Praca w oświacie zawsze była zajęciem niezwykle wymagającym, jednak obecnie stała się jeszcze większym wyzwaniem niż zazwyczaj. Za nami wiele trudnych, pełnych niepewności miesięcy, podczas których stres i niepokój stały się nieodłącznymi towarzyszami wszystkich członków szkolnych, czy przedszkolnych społeczności. Ciągłe zmiany przepisów prawa, wytycznych, w połączeniu z pandemią i jej kolejnymi falami nie sprzyjają tworzeniu stabilnych warunków, jakie powinny być zagwarantowane w miejscach odpowiadających za edukację dzieci i młodzieży.

Staraliśmy się wychodzić naprzeciw Waszym potrzebom, proponując szeroki zakres tematyki szkoleń, z wielu obszarów działalności szkół i placówek oświatowych, a także organów prowadzących. Mamy wielką nadzieję, że podczas zajęć udało nam się skutecznie wesprzeć Was w codziennych zmaganiach z niesprzyjającą rzeczywistością. Obiecujemy, że w kolejnym roku niezmiennie będziemy dążyli do stałego rozwoju, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość – zarówno oferowanych zajęć, jak i obsługi organizacyjnej.

Na nadchodzące Święta życzymy spokoju, wytchnienia od codziennej bieganiny i obowiązków. Niech te dni będą dla Was ciepłe, pogodne i posłużą do zasłużonego odpoczynku, a Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia i dobrych ludzi wokół.

Zespół Centrum Rozwoju Edukacji A-Z