Wszystkiego dobrego na nowy rok szkolny!

1 września 2021
Zespół A-Z

Szanowni Państwo,

przed nami nowy rok szkolny. Wszyscy wypatrujemy go z niepokojem, nie wiedząc, w jakiej formie będzie odbywała się nauka. Niezależnie od tego, czy trzeba będzie prowadzić ją zdalnie, czy – oby! – stacjonarnie, proszę pamiętać, że zawsze mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie! Pomożemy rozwikłać trudne sprawy, a także poprowadzimy po zawiłych ścieżkach wciąż zmieniającego się prawa oświatowego.

W imieniu całego zespołu A-Z – trenerów i doradców życzę Państwu oraz całej społeczności szkolnej wielu ciekawych inspiracji, realizacji zamierzonych planów, powodów do dumy z małych i wielkich sukcesów, a nade wszystko zdrowia i przekonania, że zmierzamy do powrotu do normalności.

Z wyrazami szacunku i sympatii,
Marzena Roth