Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Szkolenie online

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

→ Prosimy o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień – na te adresy będziemy wysyłać bezpośredni link do szkolenia online. Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
→ Aby dołączyć do spotkania, należy przed szkoleniem kliknąć w przesłany link oraz wypełnić pola tekstowe: imię oraz adres mailowy.
→ Po wypełnieniu pól zostaniesz przekierowany do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, prezentacja oraz czat za pomocą którego możesz się kontaktować z prowadzącym i innymi uczestnikami.
→ Po szkoleniu otrzymasz link do materiałów przygotowanych przez trenera, elektroniczny certyfikat oraz fakturę.

Istotna zmiana kwot odpisów na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych dla nauczycieli i pracowników administracji wprowadzona w roku 2020 oraz podwyższenie wartości świadczeń otrzymanych przez pracownika z ZFŚS wolnych od podatku wprowadzona Ustawą z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw stanowią dobrą okazję do usystematyzowania wiedzy o ZFŚS.

W związku z powyższym zapraszamy dyrektorów i członków komisji socjalnych na szkolenie o tej tematyce.

I. Podstawy prawne

• przepisy, z których wynika działalność socjalna

II. Działalność socjalna

• co można a czego nie finansować ze środków ZFŚS

III. Obowiązek tworzenia funduszu

• kto musi tworzyć fundusz

IV. Środki finansowe funduszu

• skąd pochodzą środki do dyspozycji ZFŚS

V. Średnioroczne zatrudnienie

• w jaki sposób ustalić podstawę do odpisów na fundusz

VI. Uprawnieni do korzystania z funduszu.

• kto może korzystać ze wsparcia ZFŚS

VII. Regulamin ZFŚS

• zasady tworzenia i modyfikacji regulaminu ZFŚS

VIII. Świadczenia socjalne

• omówienie wszystkich dostępnych w ramach działalności socjalnej świadczeń

IX. Administrowanie funduszem

• omówienie odpowiedzialności związanej z administrowaniem ZFŚS

Zapisz się na to szkolenie

Wybierz termin, aby przejść do formularza rejestracji

Proszę wprowadzić prawidłowy adres email Proszę uzupełnić to pole.
Proszę o akceptację tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email