Kontrola zarządcza w placówce oświatowej

Szkolenie online

FORMULARZ REJESTRACYJNY ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

→ Prosimy o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień – na te adresy będziemy wysyłać bezpośredni link do szkolenia online. Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
→ Aby dołączyć do spotkania, należy przed szkoleniem kliknąć w przesłany link oraz wypełnić pola tekstowe: imię oraz adres mailowy.
→ Po wypełnieniu pól zostaniesz przekierowany do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, prezentacja oraz czat za pomocą którego możesz się kontaktować z prowadzącym i innymi uczestnikami.
→ Po szkoleniu otrzymasz link do materiałów przygotowanych przez trenera, elektroniczny certyfikat oraz fakturę.

I. Kontrola zarządcza w szkole/placówce oświatowej – wprowadzenie.

• Zasady funkcjonowania kontroli zarządczej
  • Odpowiedzialność kierownika jednostki
  • Podstawy prawne funkcjonowania kontroli zarządczej

II. Praktyczna realizacja kontroli zarządczej w szkole/placówce oświatowej.

• Dokumentowanie prowadzonych działań, dostosowanie dotychczasowych działań do potrzeb kontroli zarządczej

III. Zadania dotyczące bezpieczeństwa w ramach kontroli zarządczej

• Analiza bezpieczeństwa w szkole

IV. Samoocena kontroli zarządczej, raportowanie kontroli zarządczej

• Roczne podsumowanie funkcjonowania kontroli zarządczej w szkole/placówce

V. Wewnętrzny obieg dokumentacji kontroli zarządczej

• Dokumentowanie, raportowanie, zarządzenia dyrektora szkoły/placówki

Prowadzący: Marek Hampel

Dyrektor szkoły podstawowej, czynny nauczyciel od 25 lat, lider oświaty, były wiceprzewodniczący Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy MEN, obecnie obrońca nauczycieli przed Komisją, były kurator sądowy.

Zapisz się na to szkolenie

Wybierz termin, aby przejść do formularza rejestracji

Proszę wprowadzić prawidłowy adres email Proszę uzupełnić to pole.
Proszę o akceptację tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email