BEZPŁATNE SPOTKANIE: Awans zawodowy i nie tylko, czyli 100 pytań do Marzeny Siejewicz

Sierpniowe szkolenia, które organizowaliśmy, bardzo wyraźnie pokazały, że zmiany, jakie czekają od września szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, budzą liczne pytania i wątpliwości. Dotyczą one bardzo zróżnicowanych obszarów tematycznych, trudnych do zebrania w ramach jednego programu zajęć – zmian w Karcie Nauczyciela, zatrudniania i kwalifikacji specjalistów, awansu zawodowego i oceny pracy nauczycieli. Ponieważ jesteśmy po to, aby wspierać Was w codziennej pracy i służyć radą, kiedy jest taka potrzeba, zapraszamy na spotkanie „100 pytań do Marzeny Siejewicz”.

Tym razem nie będzie żadnego wykładu, ani prezentacji – od razu przejdziemy do meritum. Pytajcie o wszystko, czego potrzebujecie, zgłaszajcie wątpliwości, wyjaśnijcie indywidualne sytuacje z edukatorką Centrum Rozwoju Edukacji A-Z!

WAŻNE INFORMACJE:

1. Spotkanie jest bezpłatne – liczba miejsc ograniczona!
  2. Ponieważ jest to sesja pytań i odpowiedzi nie wystawiamy zaświadczeń o ukończeniu kursu oraz nie wysyłamy materiałów szkoleniowych
  3. Prosimy o podawanie w zgłoszeniach e-maili, z których korzystacie Państwo na co dzień – na te adresy zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji i bezpośredni link do spotkania

Zapraszamy do rejestracji pod poniższym linkiem:

28 września 2022 r., godz. 18:00 – 20:00

Awans zawodowy i nie tylko, czyli 100 pytań do Marzeny Siejewicz