Szkolenia indywidualne

Projektując szkolenia indywidualne, kierujemy się zasadami: profesjonalnie, rzetelnie i aktualnie. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracują z nami specjaliści, których doświadczenie i wiedza gwarantują wysoką jakość prowadzonych zajęć.

Harmonogram szkoleń indywidualnych

Szkolenia (119)

Sortuj

Dzisiaj rozwijamy edukację jutra

Akredytacja MKO

Jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli posiadającą akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Organizujemy szkolenia dla dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, administracji szkolnej oraz pracowników samorządów.

Doświadczenie

Od 2007 roku podczas szkoleń stacjonarnych i online spotykamy się z pracownikami oświaty z całej Polski. Chcemy być dla Was zaufanym partnerem, nieustannie wspierając codzienną pracę i inspirując do rozwoju.

Profesjonalna obsługa klienta

Nasz zespół obsługi klienta służy radą i wsparciem na każdym etapie organizacji szkolenia. Słuchamy Was i analizujemy Wasze potrzeby, po to by każde szkolenie było satysfakcjonujące.

Najlepsi eksperci

Nasi edukatorzy są praktykami w swoich dziedzinach. Czerpią wiedzę z własnych doświadczeń zawodowych, dzięki czemu mogą Was skutecznie wspierać.

Tło formularza z propozycją szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia, który Cię interesuje

Z chęcią poznamy tematy szkoleń, którymi jesteście zainteresowani

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe A-Z Marzena Roth z siedzibą al. 3 Maja 26/35, 05-120 Legionowo, adres e-mail: biuro@a-z.edu.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, w tym przedstawienia oferty Centrum Szkoleniowego A-Z Marzena Roth. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane w Polityce prywatności.

    Kursy i szkolenia indywidualne

    Indywidualne szkolenia dla dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników administracyjnych szkół i placówek oświatowych, to duża dawka praktycznej wiedzy, którą staramy się przekazać w przystępny sposób. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełen harmonogram organizowanych zajęć. Daje to swobodę w wyborze interesującego szkolenia, w dogodnym terminie. Programy zajęć zawierają szczegółowe omówienie ich punktów, a kompletna informacja na temat samego szkolenia ułatwia podjęcie decyzji i wyboru najlepszej propozycji pod kątem merytorycznym. Wygodny formularz rejestracji ułatwia proces zapisów na wybrane zajęcia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi kursami, dostępnymi na naszej stronie – z pewnością znajdziecie tam Państwo tematykę, która wzbudzi Wasze zainteresowanie. W razie pytań nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

    Kursy i szkolenia indywidualne
    Centrum Rozwoju Edukacji A-Z