Szkolenia indywidualne

Projektując szkolenia indywidualne, kierujemy się zasadami: profesjonalnie, rzetelnie i aktualnie. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracują z nami specjaliści, których doświadczenie i wiedza gwarantują wysoką jakość prowadzonych zajęć.

Dzisiaj rozwijamy edukację jutra

Akredytacja MKO

Jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli posiadającą akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Organizujemy szkolenia dla dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, administracji szkolnej oraz pracowników samorządów.

Doświadczenie

Od 2007 roku podczas szkoleń stacjonarnych i online spotykamy się z pracownikami oświaty z całej Polski. Chcemy być dla Was zaufanym partnerem, nieustannie wspierając codzienną pracę i inspirując do rozwoju.

Profesjonalna obsługa klienta

Nasz zespół obsługi klienta służy radą i wsparciem na każdym etapie organizacji szkolenia. Słuchamy Was i analizujemy Wasze potrzeby, po to by każde szkolenie było satysfakcjonujące.

Najlepsi eksperci

Nasi edukatorzy są praktykami w swoich dziedzinach. Czerpią wiedzę z własnych doświadczeń zawodowych, dzięki czemu mogą Was skutecznie wspierać.

Tło formularza z propozycją szkolenia

Zaproponuj temat szkolenia, który Cię interesuje

Z chęcią poznamy tematy szkoleń, którymi jesteście zainteresowani

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe A-Z Marzena Roth z siedzibą al. 3 Maja 26/35, 05-120 Legionowo, adres e-mail: biuro@a-z.edu.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, w tym przedstawienia oferty Centrum Szkoleniowego A-Z Marzena Roth. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane w Polityce prywatności.

    Kursy i szkolenia indywidualne

    Indywidualne szkolenia dla dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników administracyjnych szkół i placówek oświatowych, to duża dawka praktycznej wiedzy, którą staramy się przekazać w przystępny sposób. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełen harmonogram organizowanych zajęć. Daje to swobodę w wyborze interesującego szkolenia, w dogodnym terminie. Programy zajęć zawierają szczegółowe omówienie ich punktów, a kompletna informacja na temat samego szkolenia ułatwia podjęcie decyzji i wyboru najlepszej propozycji pod kątem merytorycznym. Wygodny formularz rejestracji ułatwia proces zapisów na wybrane zajęcia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi kursami, dostępnymi na naszej stronie – z pewnością znajdziecie tam Państwo tematykę, która wzbudzi Wasze zainteresowanie. W razie pytań nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

    Kursy i szkolenia indywidualne
    Centrum Rozwoju Edukacji A-Z