Zgrani i dogadani – o sile jednostki i mocy w grupie. Jak zbudować zespół, który udźwignie każde życiowe wyzwanie?

Praca jest bardzo ważną częścią życia. To dzięki niej czujemy się ważni i potrzebni, a każdy dzień staje się szansą na nowe doświadczenie. Bardzo ważne jest nie tylko co robimy, ale również gdzie i z kim, po co i jak. To ogromne wyzwanie, aby wszystko grało i dobrze do siebie pasowało w grupie, kiedy jednostkowe potrzeby ludzi i ich subiektywne postrzeganie rzeczywistości domagają się uznania i docenienia. Jak łączyć potencjały ludzi, a nie dzielić w zespole? Jak się porozumieć pomimo różnicy zdań? Jak razem wzrastać – śmiać się i płakać?

Zapraszamy na szkolenie warsztatowe, podczas którego nauczyciele będą mieli szansę poczuć się wyróżnieni i zjednoczeni w swoim zespole.

1. Kto by pomyślał, że nas na to stać? – zabawa i śmiech jako klucz do wewnętrznej radości

2. Lepszy / groszy – jak ocenianie rujnuje szanse i możliwości wejścia na szczyt sukcesów i licznych przyjemności

3. Kompetentni i niekompetentni – jak uczyć się od każdego?

4. Jak dogadać się z każdym? – przegląd postaw i stylów zachowań oraz ich wpływ na tworzenie synergii i zaplecza edukacyjnego w zespołach

5. Kto ma rację ten wygrywa – jak żyć dobrze w zespole, gdy każdy chce udowodnić swoją rację?

6. Poczucie własnej wartości jako antidotum na krytykę i roszczenia drugiego człowieka

7. Małe kroki – duże zmiany. Pomysły i strategie wspierające zespoły na drodze do budowania życzliwej atmosfery i współpracy