Aktualności

Systemowe narzędzia wykorzystywane przez dyrektora do oceny pracy nauczyciela – odwołane

16 listopada 2018
Zespół A-Z

Szanowni Państwo,

w związku z informacją, że Minister Anna Zalewska poparła postulaty ZNP i wycofane zostaną z systemu prawnego  zapisy, dotyczące regulaminu oceny pracy nauczyciela, Centrum Rozwoju Edukacji, mając na względzie dobro naszych Klientów oraz finanse publiczne, odwołuje zaplanowane na listopad i grudzień szkolenia nt. Systemowe narzędzia wykorzystywane przez dyrektora do oceny pracy nauczyciela. O nowych terminach zajęć powiadomimy każdego z Państwa indywidualnie.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że uczestnicy szkoleń, które już się odbyły, otrzymają zaktualizowane materiały – po ukazaniu się nowych regulacji prawnych.

Z wyrazami szacunku,
Marzena Roth