tak

Materiały

tak

O szkoleniu

Zapraszamy na trzecią edycję bezpłatnego szkolenia, które będzie idealną szansą na zapoznanie się z wartością edukacyjną gry planszowej Rummikub! Tym razem, zapraszamy osoby początkujące 😊

Dlaczego Rummikub?

• Jest to gra, która w sposób ciekawy i bezstresowy uczy matematyki, a także wspaniale integruje dzieci, młodzież, dorosłych
  • Co roku organizowane są Mistrzostwa Polski Szkół, Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży oraz wiele turniejów lokalnych

1. Podstawowe zasady gry planszowej Rummikub
  2. Metody wykorzystania gier w procesie nauczania
  3. Sposoby efektywnego prowadzenia zajęć z wykorzystaniem gry Rummikub
  4. Praktyczne wskazówki, jak zorganizować spotkania, szkolny turniej lub Ligę Rummikub

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie ze Sławomirem Wiechowskim – autorem i projektantem wielu gier dydaktycznych i edukacyjnych, członkiem kapituły nagrody Planszowa Gra Roku, Wychowawcą Roku 2011 Województwa Pomorskiego.

Dlaczego warto?

• Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Przygotujemy imienny certyfikat dla uczestniczących w szkoleniu
  • Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania, aktywny przez dwa tygodnie
  • Zdobędziesz konkretną i praktyczną wiedzę od doświadczonych wykładowców
  • Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami w przyjaznych warunkach
  • Rozwiniesz swój warsztat pracy

Szkolenie poprowadzi:

Sławek Wiechowski

Nauczyciel, pasjonat nowoczesnych technologii i innowacyjnych metod nauczania. Założyciel największego w Polsce klubu gier planszowych – Pionkolandia. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji, technologii informacyjno-komunikacyjnych, kodowania, programowania, cyberbezpieczeństwa oraz gamifikacji. Współpracuje czynnie z Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Fundacją ETOH oraz Fundacją Dobrostan. Organizuje i prowadzi liczne konferencje dla nauczycieli, skupiając się na terapii dzieci i młodzieży.  W 2011 roku został odznaczony tytułem „Wychowawca Roku”.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Centrum Rozwoju Edukacji A-Z posiada akredytację kuratorium oświaty?

Tak, jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli, posiadającą akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty (Decyzja z dn. 21 lipca 2020 r. do pobrania tutaj) i wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEiN pod numerem: 16548

Czy Centrum Rozwoju Edukacji A-Z znajduje się na tzw. białej liście płatników VAT?

Nie jesteśmy płatnikami VAT, zatem nie figurujemy na tej liście.

Czy podane ceny są cenami brutto, czy netto?

Podane ceny są cenami brutto. Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności nie jesteśmy płatnikami VAT.

W jaki sposób mogę zapisać się na szkolenie indywidualne?

Zapraszamy do rejestracji przez naszą stronę internetową. Przy każdym programie szkolenia znajduje się formularz, który należy wypełnić.

W jaki sposób dokonać zamówienia szkolenia rady pedagogicznej?

W celu zamówienia szkolenia dla nauczycieli zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. Wspólnie omówimy oczekiwania i dopasujemy szkolenie odpowiadające Państwa potrzebom i możliwościom.

Po omówieniu szczegółów, zamawiający otrzyma wiadomość e-mailową z podsumowaniem i formularzem (do wypełnienia), który jest potwierdzeniem zamówienia szkolenia.

Szkolenia indywidualne

Rummikub w szkole – bezpłatne szkolenie dla początkujących

O szkoleniu

Dlaczego Rummikub?

1. Podstawowe zasady gry planszowej Rummikub
  2. Metody wykorzystania gier w procesie nauczania
  3. Sposoby efektywnego prowadzenia zajęć z wykorzystaniem gry Rummikub

Dlaczego warto?

• Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Przygotujemy imienny certyfikat dla uczestniczących w szkoleniu
  • Zdobędziesz konkretną i praktyczną wiedzę od doświadczonych wykładowców
  • Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami w przyjaznych warunkach
  • Rozwiniesz swój warsztat pracy

Szkolenie poprowadzi:

Sławek Wiechowski

Uczestnicy szkoleń otrzymują materiały edukacyjne oraz certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.

Szkolenia indywidualne Rummikub w szkole – bezpłatne szkolenie dla początkujących
Centrum Rozwoju Edukacji A-Z