Rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Naukową Evidence Institute

12 sierpnia 2020
Zespół A-Z

Aby móc profesjonalnie wspierać placówki oświatowe trzeba się rozwijać. Dlatego od tego roku szkolnego rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Naukową Evidence Institute. Dzięki temu nasi klienci zyskają dostęp do opracowywanych przez Fundację publikacji oraz badań naukowych, które pozwalają na wdrażanie najlepszych praktyk edukacyjnych.

Dorobek akademicki, przygotowanie metodologiczne oraz praktyczne doświadczenie Zespołu Fundacji – budowane zarówno w Polsce, jak i we współpracy z czołowymi międzynarodowymi instytucjami badawczymi (m.in. realizacja badań edukacyjnych PISA) – gwarantują najwyższą jakość proponowanych rozwiązań.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa do rezerwacji terminów szkoleń dla grona pedagogicznego, podczas których prowadzący obalą mity edukacyjne, przedstawią najskuteczniejsze metody pracy, oparte na wynikach badań naukowych i pracy najlepszych nauczycieli, a także przedstawią najbardziej efektywne techniki nauczania.

Fakty i mity w edukacji. Jakie metody nauczania mają poparcie w badaniach naukowych?

Jak uczyć skutecznie i stymulować motywację? Wykorzystanie skutecznych technik nauczania w prowadzeniu lekcji.