Pomóż oswajać raka – 1,5% od A-Z, a może i od Was?

Autor: Karolina Maculewicz

Od lat 1% (a w tym 1,5%) podatku z naszej działalności otrzymuje Fundacja ISKIERKA – zatem będąc klientami Centrum Rozwoju Edukacji A-Z już pomagacie! Ale dzisiaj chcielibyśmy Was poprosić o wsparcie dzieci z chorobą nowotworową w inny sposób.

Funkcjonowanie po diagnozie, to nie tylko koszty leczenia, ale też pomocy psychologicznej, rehabilitacji, niezbędnego sprzętu i leków, które zazwyczaj pochłaniają zasoby finansowe rodzin w bardzo szybkim tempie. Tymczasem oczywiste jest, że bliscy powinni mieć możliwość skupienia się wyłącznie na oswojeniu tej trudnej sytuacji, przeorganizowaniu codziennych spraw tak, aby przetrwać czas leczenia i powrotu do zdrowia w jak największym spokoju.

W filmie poniżej historię o tym, w jaki sposób choroba zmieniła jej życie, opowiada Martynka – podopieczna Fundacji. A my zachęcamy do przekazywania 1,5% podatku na rzecz ISKIERKI – wystarczy w formularzu PIT wybrać Fundację ISKIERKA, podać nr KRS: 0000248546 i i wpisać kwotę wynoszącą 1,5% (wszystkie programy, służące do rozliczenia rocznego PIT wyliczają ją samodzielnie).

Jeśli chcecie wspomóc ten cel, ale macie już wybraną organizację i nie chcecie jej zmieniać, to istnieje również możliwość dokonania bezpośredniej wpłaty: WESPRZYJ ISKIERKĘ

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z