fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Oprogramowanie tablic interaktywnych – Corinth

Zapraszamy na stronę: https://www.corinth3d.com/pl

Oprogramowanie tablic interaktywnych Corinth - funkcje

Corinth to narzędzie multimedialne, które wspiera nauczanie przedmiotów ścisłych i przyrodniczych w szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych. Ponad 1000 niezwykłych i interaktywnych modeli 3D, modeli w rozszerzonej rzeczywistości (AR), galeria zdjęć oraz materiałów video pozwala uczniom lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Corinth jest oficjalnym partnerem Microsoftu w edukacji. Dostępny i obecny już w ponad 100 krajach świata. Od roku 2017 także w Polsce. Centrum Szkoleniowe A-Z jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania tablic interaktywnych Corinth na terenie Polski.

Oprogramowanie tablic interaktywnych Corinth - korzyści

Badania pokazują, że uczniowie korzystający z modeli 3D zwiększyli wyniki egzaminów o 86% oraz wzrósł u nich poziom zrozumienia tematu i koncentracji uwagi. Corinth to skuteczna pomoc dydaktyczna, która spełnia nowoczesne standardy i idealnie wpisuje się w potrzeby uczniów tak bardzo ciekawych otaczających ich świata.

Ponad 1000 modeli 3D, jakie oferujemy (powiązanych z systemem nauczania STEM – Science, Technology, Engineering, Mathematics), pozwala nauczycielom wytworzyć wśród uczniów moment „zapalenia się żarówki“. Dzięki pogłębionemu uczeniu się poprzez: wizualizacje, ręczną obsługę oraz pełną interakcję uczniowie chętniej i łatwiej opanują świat nauk przyrodniczych i ścisłych. Zawarte w aplikacji interaktywne modele doskonale sprawdzają się na przedmiotach takich jak matematyka, biologia, fizyka czy chemia. Dzięki funkcji rozszerzonej rzeczywistości uczniowie mogą jeszcze lepiej zrozumieć zachodzące w wielu dziedzinach życia procesy oraz dostrzegać pewne detale. Oprogramowanie tablic interaktywnych Corinth pomaga m.in. poznać dokładnie skomplikowaną biologię człowieka czy lepiej zrozumieć geometrię - umożliwia więc zgłębienie wiedzy, która wykładana w podręcznikach okazuje się często zbyt trudna do przyswojenia.

9

Umów się na bezpłatną prezentację w swojej szkole:

Maciej Roth
Telefon: 660 577 077
E-mail: maciej.roth@a-z.edu.pl

Aktualny cennik - ceny określone przy kursie Euro 4,55 zł, w przypadku zmiany kursu ceny mogą ulec zmianie

  • Pełna licencja 21260zł brutto
  • Biologia Człowieka 5320zł brutto
  • Biologia Zwierząt 3600zł brutto
  • Biologia Roślin 3600zł brutto
  • Chemia 3600zł brutto
  • Fizyka i astronomia 3600zł brutto
  • Geometria 1860zł brutto
  • Geologia 1860zł brutto
  • Paleontologia i kultura 1860zł brutto

Zapraszamy do pobrania wersji DEMO!

POBIERZ DEMO