Formularz potwierdzający organizację szkolenia

Inwestycja: 2 800,00

Deklarowana liczba uczestników: 40

Do pobrania

Zachęcamy do zapoznania się z ramowym programem szkolenia oraz informacjami o prowadzącym

Sprzęt multimedialny zapewniony przez placówkę:

Dane do faktury

Nabywca

Odbiorca

Zamawiający szkolenie

Lista uczestników szkolenia

Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia zostaną wysłane drogą elektroniczną na adres zamawiającego szkolenie. Dokumenty zostaną przekazane w zaszyfrowanym pliku, do którego hasło przekażemy bezpośrednio zamawiającemu. Przekazanie nam listy uczestników jest równoznaczne z poświadczeniem obecności na szkoleniu wymienionych w dokumencie osób oraz ze zgodą na przetwarzanie ich danych osobowych w celu wystawienia zaświadczeń. Jeżeli któraś z osób uczestniczących w szkoleniu nie wyraża zgody na przetwarzanie danych i przesłanie zaświadczenia na adres zamawiającego należy usunąć go z listy uczestników przekazanej organizatorowi. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane Polityce Prywatności.

Pobierz szablon listy uczestników, uzupełnij ją po szkoleniu i przekaż nam drogą elektroniczną

Informacje:

• Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *.
    • Warunkiem realizacji szkolenia jest wypełnienie formularza najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem zajęć.
    • W przypadku większej liczby uczestników, niż deklarowana w formularzu faktura zostanie zmodyfikowana zgodnie z naszym cennikiem.
    • W kolejnym dniu roboczym po zakończonym szkoleniu na adres e-mailowy zamawiającego zostanie przesłana faktura z 14-dniowym terminem płatności.

Szkolenia dla rad pedagogicznych

Kategoria szkoleń: Bezpieczeństwo

O szkoleniu

Nowe regulacje prawne, w zakresie przeciwdziałania krzywdzeniu dzieci, przemocy domowej oraz zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, nakładają na szkoły, przedszkola i placówki oświatowe obowiązek wdrożenia standardów ochrony małoletnich. Celem wprowadzanych zmian jest poprawa bezpieczeństwa dzieci w każdej instytucji i organizacji, która prowadzi działalność na ich rzecz i z ich udziałem. Zabezpieczenie najmłodszych przed wszelkimi formami krzywdzenia, zaniedbania, wykorzystania czy przemocy jest obowiązkiem i odpowiedzialnością nie tylko każdej instytucji, ale też każdego dorosłego, który towarzyszy dziecku w jego rozwoju, podejmuje trud opieki, wychowania i edukacji. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli sprostać temu wyzwaniu w sposób zgodny z obowiązującym prawem, a jednocześnie usprawnić i ujednolicić stosowane procedury ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Proponowany program szkolenia

1. Prawne aspekty ochrony małoletnich
      • Zmiany w aktach prawnych z obszaru przeciwdziałania przemocy domowej, krzywdzenia dzieci
      • Nowe obowiązki placówki
      • Zadania kierownictwa i pracowników
    2. Dziecko krzywdzone
      • Portret psychologiczny
      • Przemoc domowa i jej cechy
      • Postępowanie w sytuacji podejrzenia krzywdzenia dziecka, stosowania przemocy domowej
    3. Standardy ochrony małoletnich
      • Polityka ochrony dzieci
      • Personel
      • Procedury
      • Monitoring

Dlaczego warto?

• Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty
    • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe
    • Przygotujemy imienne certyfikaty, zgodne z wytycznymi MEN
    • Dopasujemy formę oraz program szkolenia do potrzeb grupy
    • Stworzymy przyjazną przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami

Szkolenie poprowadzi:

Małgorzata Solowska

Trenerka edukacyjna i doświadczona nauczycielka. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli, dyrektorów, rodziców z zakresu nowych technologii, komunikacji i zarządzania szkołą, cyberbezpieczeństwa, prawa autorskiego w edukacji a także oceniania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Szkolenia dla rad pedagogicznych Bezpieczeństwo Ochrona dzieci przed krzywdzeniem – obowiązki przedszkola, placówki oświatowej od 2024 r. – Szkoła Podstawowa w Raciążu
    Centrum Rozwoju Edukacji A-Z