Formularz potwierdzający organizację szkolenia

Inwestycja: 3000

Deklarowana liczba uczestników: 70

Do pobrania

Zachęcamy do zapoznania się z ramowym programem szkolenia oraz informacjami o prowadzącym

Sprzęt multimedialny zapewniony przez placówkę:

Dane do faktury

Nabywca

Odbiorca

Zamawiający szkolenie

Lista uczestników szkolenia

Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia zostaną wysłane drogą elektroniczną na adres zamawiającego szkolenie. Dokumenty zostaną przekazane w zaszyfrowanym pliku, do którego hasło przekażemy bezpośrednio zamawiającemu. Przekazanie nam listy uczestników jest równoznaczne z poświadczeniem obecności na szkoleniu wymienionych w dokumencie osób oraz ze zgodą na przetwarzanie ich danych osobowych w celu wystawienia zaświadczeń. Jeżeli któraś z osób uczestniczących w szkoleniu nie wyraża zgody na przetwarzanie danych i przesłanie zaświadczenia na adres zamawiającego należy usunąć go z listy uczestników przekazanej organizatorowi. Informacje o zasadach przetwarzania danych i przysługujących Pani/ Panu prawach zostały opisane Polityce Prywatności.

Pobierz szablon listy uczestników, uzupełnij ją po szkoleniu i przekaż nam drogą elektroniczną

Informacje:

• Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *.
    • Warunkiem realizacji szkolenia jest wypełnienie formularza najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem zajęć.
    • W przypadku większej liczby uczestników, niż deklarowana w formularzu faktura zostanie zmodyfikowana zgodnie z naszym cennikiem.
    • W kolejnym dniu roboczym po zakończonym szkoleniu na adres e-mailowy zamawiającego zostanie przesłana faktura z 14-dniowym terminem płatności.

Szkolenia dla rad pedagogicznych

Kategoria szkoleń: Prawo i dokumentacja

Etyka zawodu nauczyciela – Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wrześni

O szkoleniu

Nauczyciel, to zawód wysokiego zaufania społecznego. Oddziałuje na uczniów, ich rodziców oraz całe środowisko, w którym pracuje. Podlega nieustannej obserwacji i kontroli. Stale się kształci, doskonali metody i formy pracy. Jego wizerunek i wykonywany zawód wymagają dbałości o autorytet i nienagannej postawy moralnej.

Centralnymi wartościami w etyce zawodowej nauczyciela jest wszechstronny, indywidualny rozwój uczniów – to on, swoim przykładem, modeluje ich sposób postępowania. Jak zatem powinien się zachowywać, szczególnie w sytuacjach trudnych i niejednoznacznych, aby stanowić wzór etycznego podejścia?

Proponowany program szkolenia

1. Etyka, etyka zawodowa
      • Zakresy znaczeniowe pojęć
      • Wybrane koncepcje rozwoju moralnego
    2. Dylematy etyczne w codziennej praktyce nauczyciela
      • Przykłady z życia wzięte
      • Rodzaje dylematów i sposoby ich rozwiązywania
      • Wybory moralne, a posiadanie autorytetu
    3. Czy współczesnemu nauczycielowi potrzebny jest kodeks etyki zawodowej?
      • Przykładowe kodeksy etyki nauczyciela
      • Obowiązujące prawo oświatowe

Dlaczego warto?

• Posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty
    • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe
    • Przygotujemy imienne certyfikaty, zgodne z wytycznymi MEN
    • Dopasujemy formę oraz program szkolenia do potrzeb grupy
    • Stworzymy przyjazną przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami

Szkolenie poprowadzi:

Izabela Ziętara

Honorowy Profesor Oświaty, dyrektorka szkoły podstawowej w Toruniu. Była doradczyni metodyczna nauczycieli biologii i przyrody CKU TODMiDN w Toruniu. Edukatorka, ekspertka ds. awansu zawodowego, kwalifikowana trenerka umiejętności psychospołecznych Polskiego Stowarzyszenia Psychologicznego, coach, trenerka doradztwa zawodowego i myślenia krytycznego, wykładowczyni z zakresu zarządzania oświatą, edukatorka w KP CEN w Toruniu. Trenerka, doradczyni w projektach ORE: Przywództwo, Kompetencje kluczowe. Rzeczoznawca MEN ds. podręczników, ekspertka ds. podstawy programowej kształcenia ogólnego. Przewodnicząca Rady Programowej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Członkini Konwentu Collegium Jagiellońskiego.

Szkolenia dla rad pedagogicznych Prawo i dokumentacja Etyka zawodu nauczyciela – Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wrześni
    Centrum Rozwoju Edukacji A-Z