fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Aktualności

Na dzień Edukacji Narodowej

14 października 2020
Zespół A-Z

Czego można życzyć w kolejnym ciężkim i nieprzewidywalnym roku szkolnym? Trwająca pandemia spowodowała w oświacie poczucie zagrożenia i niepewności – sytuacja w szkole/przedszkolu może diametralnie zmienić się z dnia na dzień. Dyrektorzy stoją na co dzień przed trudnymi wyborami i decyzjami, nauczyciele starają się nadgonić wiosenny lockdown i jeszcze zrealizować co się da, na zapas, bo nie wiadomo czy placówka nie będzie zmuszona do natychmiastowej organizacji pracy w trybie zdalnym.

Znamy Was nie od dziś, dlatego wiemy, że nawet w tak niecodziennych warunkach szukacie nowych rozwiązań oraz pomysłów na zapewnienie swoim podopiecznym jak najlepszych warunków do nauki, a kadrze pedagogicznej i pracownikom bezpieczeństwa w pracy. W tych okolicznościach możemy tylko zapewnić, że jesteśmy z Wami, służąc wiedzą i doświadczeniem naszych trenerów. Staramy się sprostać aktualnym potrzebom wszystkich specjalistów, działających w obszarze edukacji.

Ten Dzień Edukacji Narodowej jest inny, niż dotychczasowe, dlatego życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Niech nasza rzeczywistość jak najszybciej wróci do normalności.