fbpx
A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Aktualności

Jesteśmy z Wami!

23 października 2020
Zespół A-Z

Za nami niezwykle trudny dzień – nowe zasady bezpieczeństwa, konieczność natychmiastowej organizacji zdalnego trybu pracy starszych klas, przygotowanie nauczycieli do korzystania z narzędzi, umożliwiających sprawny kontakt z uczniami i rodzicami  oraz pozwalających na efektywne nauczanie.

Chcemy Państwa zapewnić, że również w tych okolicznościach robimy wszystko, żeby sprostać wymaganiom i dopasowywać działania do Waszych potrzeb. Wszyscy wykładowcy Centrum Rozwoju Edukacji A-Z śledzą na bieżąco pojawiające się problemy i wątpliwości specjalistów w zakresie oświaty, a także rozporządzenia wydawane przez uprawnione instytucje. Połączenie ich, cały czas aktualizowanej wiedzy, z wieloletnim doświadczeniem, pozwalają na przygotowanie wskazówek, wzorów dokumentów i procedur, które, zastosowane w praktyce, usprawnią pracę oraz umożliwią szybkie i skuteczne działanie.

Nasi specjaliści, opiekunowie Państwa placówek, są przygotowani do tego, aby doradzić najlepsze rozwiązania we wszystkich obszarach – dokumentacji pracy szkoły, przygotowania procedur na wypadek sytuacji kryzysowej, spraw kadrowych  i co bardzo ważne, zapewnienia właściwej opieki psychologiczno-pedagogicznej uczniom oraz komfortu psychicznego kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły.

Jesteśmy z Wami w tym trudnym czasie!

Jeśli potrzebujecie wsparcia zapraszamy do kontaktu.

Zespół Centrum Rozwoju Edukacji A-Z