Dziękujemy, że byliście z nami!

Autor: Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Serdecznie dziękujemy za wspólny rok szkolny. Codzienne spotkania i rozmowy z Wami przyniosły naszemu zespołowi nie tylko wiele zawodowej satysfakcji, ale też ciepłych, radosnych wspomnień. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i otwartości mogliśmy zdobywać nowe doświadczenia, pozwalające na stały rozwój, a wraz z nim doskonalenie naszych szkoleń i dostosowywanie do potrzeb i oczekiwań zarówno nauczycieli, jak i uczniów.

To dla nas powód do dumy, że obdarzacie nas zaufaniem i korzystacie z naszego wsparcia w realizacji codziennych zadań dydaktycznych i wychowawczych. To również wielka odpowiedzialność, której zawsze staramy się podołać, dbając o jak najwyższą jakość organizowanych szkoleń. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań, a nasza współpraca przyczyniła się do podnoszenia jakości edukacji. Z niecierpliwością też wyglądamy kolejnych wyzwań, czekających w nadchodzącym roku szkolnym.

Życzymy Wam udanych wakacji, a w szczególności zasłużonego odpoczynku, abyśmy wrzesień powitali pełni energii do działania. Do zobaczenia już w sierpniu!

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z