Dziękujemy za wspólny rok szkolny :)

26 czerwca 2020
Zespół A-Z

Dobiegł końca chyba najdziwniejszy rok szkolny, jaki przyszło nam przeżyć. Wszyscy z dnia na dzień zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia swojej działalności do Internetu. Początki bywały trudne, nie obyło się bez wpadek, związanych z przeciążeniem sieci oraz platform służących do współpracy i organizacji szkoleń 😉

Ale wszyscy wybrnęliśmy z tego zwycięsko, stąd hasło naszej czerwcowej konferencji #szkolawkoronie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że w tym trudnym czasie byli Państwo z nami. Przez ostatnie trzy miesiące przeszkoliliśmy niemal 2000 osób podczas 63 webinariów – to dzięki Wam możemy nadal działać, wspierając specjalistów z obszaru oświaty.

Wiele się zmieniło – otworzyliśmy własne konto na YouTube’ie, rozpoczęliśmy publikacje na naszym blogu Edukacja od A-Z – wszystko po to, żeby być z Państwem w kontakcie nie tylko podczas szkoleń, ale także na co dzień.

Na sierpień, oprócz tradycyjnych już seminariów, dotyczących Organizacji nadzoru pedagogicznego oraz pracy szkoły/przedszkola, planujemy dla naszych Klientów i Sympatyków kolejne niespodzianki – będziemy o nich informować na bieżąco, dlatego zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebook’u oraz zapisu do wysyłanego przez nas newsletter’a 😊

Tymczasem nadszedł upragniony czas ładowania baterii na wrzesień. Życzymy udanego, spokojnego wypoczynku!