Awans zawodowy i ocena pracy nauczyciela – tryb obiegowy i online

8 marca 2021
Zespół A-Z

Zmiana formy pracy szkół w istotny sposób wpłynęła także na procedury, związane z awansem zawodowym oraz oceną pracy nauczycieli. Dlatego zapraszamy na spotkania online, podczas których uczestnicy dowiedzą się:

• Jak przygotować dokumenty?
  • Czy modyfikować plany rozwoju?
  • Jak realizować zaplanowane zadania stażowe?
  • Jak prowadzić i obserwować zajęcia on-line?
  • Jak może wyglądać egzamin lub rozmowa kwalifikacyjna on-line?

Otrzymają również gotowe wzory dokumentów, a także poznają zasady postępowania kwalifikacyjnego na kolejne stopnie awansu.

Tegoroczna edycja szkoleń została przygotowana w kilku wariantach, tak, aby jak najbardziej odpowiadały zarówno potrzebom dyrektorów szkół i placówek oświatowych, jak i nauczycieli, będących w trakcie procedury awansu.

DataGodzinaTematWykładowcaKosztProgram szkolenia
18 maja 2021 r. 10:00 - 13:45Procedury awansu zawodowego w czasie pracy rady w trybie obiegowym i on-lineMarzena Siejewicz310 zł/osobaZAPOZNAJ SIĘ
Z PROGRAMEM SZKOLENIA
21 maja 2021 r.10:00 - 13:45Ocena pracy nauczycielaMarzena Siejewicz310 zł/osobaZAPOZNAJ SIĘ