Szkolenia zamknięte

Wysoka jakość edukacji to priorytet dla samorządów. Co decyduje o sukcesie lokalnej oświaty? Tu padają zazwyczaj różne odpowiedzi: baza, nauczyciele, dzieci, rodzice. Jednak odpowiedź prawidłowa brzmi: Dyrektor. Dyrektor, który jest w szkole pierwszym  nauczycielem, ale także menedżerem i liderem potrzebuje systematycznego wsparcia, by nie stracić energii  niezbędnej do stymulowania kadry nauczycielskiej, stałego dopływu wiedzy prawnej, ekonomicznej  oraz tej, która jest związana z nowoczesnym nauczaniem. Trudne? Zapewne. Ale na pewno możliwe. Nie zależy nam na tym, aby ten tekst stał się kolejną reklamą firmy szkoleniowej. Zależy nam, tak jak Państwu, na tym, by Wasi uczniowie odebrali najlepszą edukację. Dlatego pracują z nami najlepsi edukatorzy, którzy:  WZMOCNIĄ, POMOGĄ, DADZĄ WIEDZĘ WASZYM DYREKTOROM.

Zapraszam więc Państwa do korzystania z naszego doświadczenia  przy organizacji szkoleń dla dyrektorów szkół. Zaufało nam już ponad 100 samorządów!

Tematyka szkoleń – z naszej bieżącej oferty lub dostosowana do Państwa potrzeb. Zajmujemy się nie tylko strona merytoryczną, ale traktujemy tę usługę kompleksowo– od A do Z (transport, hotel, ewentualne atrakcje turystyczne).

 

                     Marzena Roth

            Dyrektor

            Centrum Szkoleniowego A-Z