Świeża krew w zespole – integracja kadry

Nadchodzi zmierzch Starej Epoki.
Wydeptane ścieżki i sprawdzone sposoby poddane zostaną bezlitosnej próbie.
Na scenę wkraczają nowi Bohaterowie.
Czy Stare Plemię ich przyjmie?
Czy w obliczu Wielkich Zmian znikną podziały, a Bohaterowie zjednoczą siły?

Prowadzone z humorem szkolenie, które nie sprowadza integracji do standardowych zabaw w poznawanie imion. W trakcie pierwszej części szklenia uczestnicy nie tylko dowiedzą się więcej o sobie nawzajem (nie wyłączając kolegów, których znają od lat), ale będą mieli okazję wykonać serię zadań, które „zmuszą” ich do wspólnego działania, zapewniając jednocześnie okazję do śmiechu.Druga część szkolenia poświęcona zostanie pogłębieniu tematu zmian i adaptacji – uczestnicy dowiedzą się, dlaczego dobra atmosfera w gronie pedagogicznym w zawodzie nauczyciela jest kluczowa dla zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego, oraz zostaną uzbrojeni w praktyczną wiedzę na temat radzenia sobie ze stresem, jaki niesie ze sobą Nowe.

Plan szkolenia:

- O sobie – inaczej
- Komunikacja w gronie pedagogicznym – rozwiazywanie problemów w parach, małych grupach, wielkiej grupie
- Dlaczego zmiany oznaczają stres i co z tego wynika dla mnie i mojej pracy
- Radzenie sobie ze zmianą – co mogę zrobić we własnym zakresie, aby stres nie uszczuplił moich zasobów zdrowia oraz siły do pracy

reforma2017

Centrum