Corinth Classroom

W XXI WIEKU CZAS NA NAUCZANIE GODNE XXI WIEKU !

Zobaczcie jak wygląda przykładowa lekcja z użyciem aplikacji Corinth Classroom - film tutaj.

65% populacji to wzrokowcy! Jak ułatwić im naukę?

Nasza propozycja stanowi odpowiedź na to pytanie:

Corinth i Centrum Szkoleniowe A-Z prezentują zupełną nowość dla Polskich szkół –Corinth Classroom !

Pobierz wersję próbną i wypróbuj sam ! Pod tym adresem dostępna jest darmowa wersja próbna.

Czym jest Corinth Classroom ?

To narzędzie multimedialne, które wspiera nauczanie przedmiotów ścisłych i przyrodniczych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Ponad 1000 niezwykłych i interaktywnych modeli 3D, modeli w rozszerzonej rzeczywistości (AR), galeria zdjęć oraz materiałów video pozwala uczniom lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Corinth jest oficjalnym partnerem Microsoftu w edukacji. Dostępny i obecny już w ponad 100 krajach świata. Od roku 2017 także w Polsce. Centrum Szkoleniowe A-Z jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Efekty

Badania pokazują, że uczniowie korzystający z modeli 3D zwiększyli wyniki egzaminów o 86% oraz wzrósł u nich poziom zrozumienia tematu i koncentracji uwagi.
Ponad 1000 modeli 3D, jakie oferujemy  (powiązanych z systemem nauczania STEM – Science, Technology, Engineering, Mathematics), pozwala nauczycielom wytworzyć wśród uczniów moment „zapalenia się żarówki“. Dzięki pogłębionemu uczeniu się poprzez: wizualizacje, ręczną obsługę oraz pełną interakcję uczniowie chętniej i łatwiej opanują świat nauk przyrodniczych i ścisłych!

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można uczyć matematyki w klasach młodszych z zastosowaniem Corinth Classroom ?

Oczywiście, nauka matematyki, a szczególnie geometrii nie była jeszcze nigdy tak przyjazna dla mózgu ucznia !

Czy można kupić aplikację do jednego przedmiotu?

Oczywiście. Cennik znajduje się na dole tej strony

Ile aplikacji trzeba kupić dla całej szkoły?

Wystarczy jedna na cała szkołę. Użytkownicy – nauczyciele, uczniowie mogą jednocześnie korzystać z różnych modeli 3D.

Czy w kolejnych latach użytkowania Corinth`a trzeba dokupować jakieś nowe moduły?

Nie, przez 5 lat automatycznie, bezpłatnie będziecie otrzymywać modyfikacje.

Jaki sprzęt jest wymagany, aby zainstalować Corinth Classroom?

Aplikacja działa na dowolnym PC posiadającym WINDOWS 8.1 lub  WINDOWS 10

Umów się na bezpłatną prezentację w swojej szkole (zajmie nam to ok. 20 minut) :
Maciej Roth tel. 660577077,
maciej.roth@a-z.edu.pl
Michał Grunt-Mejer  tel. 506063595,  m.grunt-mejer@a-z.edu.pl

Aktualny cennik :

Biologia Człowieka - 3470 zł + VAT
Biologia Zwierząt -  2360 zł + VAT
Biologia Roślin - 2360 zł + VAT
Geologia -  1240 zł + VAT
Chemia  -
Fizyka i Astronomia -
Geometria  -
Paleontologia i Kultura -
1240 zł + VAT

Pełny zestaw bibliotek - 13 900 zł + VAT (oszczędność ok 1850 zł !!)
(ceny przy kursie EURO 4.20 ZŁ , ostateczna kwota może się nieznacznie różnić, ze względu na aktualny kurs EURO)