O nas

Centrum Szkoleniowe A-Z powstało w 2008 roku z myślą o organizowaniu szkoleń dla pracownikó oświaty.Posiadany status NIEPUBLICZNEJ PLACÓWKI DOSKONALENIA NAUCZYCIELI - pod nazwą Centrum Rozwoju Edukacji A-Z - zgoda Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 79/NPDN/2011.

Nasza oferta dla oświaty odnosi się do wszystkich aspektów funkcjonowania szkoły/przedszkola:

- prawa
- finansów
- nadzoru pedagogicznego
- szeroko rozumianej psychologii

Wykładowcy, których zaprosiliśmy do współpracy i którzy są naszym największym atutem, to właśnie specjaliści w wyżej wymienionych dziedzinach. Dzięki nim możemy sprostać coraz wyższym oczekiwaniom naszych Klientów. Nasz zespół doradców ds. szkoleń, który kontaktuje się z Państwem na co dzień,  pomaga dobrać najkorzystniejszą ofertę szkoleniową oraz zapewnia pełną obsługę techniczną.

Zapraszamy do korzystania z naszych szkoleń i doradztwa.

Marzena Roth