Misja

Naszą misją jest wspieranie i inspirowanie do działania nauczycieli oraz zespołów zarządzających oświatą. Dokładamy wszelkich starań, aby każda współpracująca z nami szkoła kształtowała u uczniów kompetencje potrzebne do prowadzenia świadomego i szczęśliwego życia.   


                                               Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Już od blisko 10 lat spotykamy się z Wami w całej Polsce! Jesteśmy rozpoznawalną, godną zaufania organizacją, z którą chętnie współpracują doświadczeni wykładowcy, posiadający renomę na ogólnopolskim rynku.

Dbałość o Klienta

To właśnie Państwo jesteście dla nas najważniejsi.  Dbamy zarówno o wysoki poziom merytoryczny szkoleń jak i o to, by odbywały się one w komfortowych miejscach. Nasi doradcy badają i analizują Państwa potrzeby po to, by szkolenia spełniały w pełni Państwa oczekiwania.

Wykwalifikowana kadra
Nasi wykładowcy są praktykami w swoich dziedzinach. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i projektach. Wykładowcy, specjalnie dla Państwa, przygotowują profesjonalne materiały szkoleniowe, które pomagają Wam w pracy!   

Dobroczynność
1% zysku z każdego szkolenia przekazujemy Fundacji „Iskierka”, zajmującej się dziećmi z chorobami nowotworowymi. Propagujemy wśród naszych Klientów ideę bezinteresownej pomocy potrzebującym.

O nas

Centrum Szkoleniowe A-Z powstało w 2008 roku z myślą o organizowaniu szkoleń dla pracowników oświaty. Posiadany status NIEPUBLICZNEJ PLACÓWKI DOSKONALENIA NAUCZYCIELI - pod nazwą Centrum Rozwoju Edukacji A-Z - zgoda Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 79/NPDN/2011.
 

Nasza oferta dla oświaty odnosi się do wszystkich aspektów funkcjonowania szkoły i przedszkola.  Proponujemy szkolenia dotyczące prawa, finansów, nadzoru pedagogicznego oraz szeroko rozumianej psychologii. Zapraszamy!