Co wpływa na efekty kształcenia w szkole?

Wiele rad pedagogicznych, analizując swoje działania zastanawia się, co wpływa na jakość kształcenia? Co możemy zrobić, aby tę jakość poprawić. Zdumiewające wyniki badań wskazują, że są czynniki, które w znaczący sposób wpływają na efektywność kształcenia. W czasie proponowanego szkolenia podpowiadamy jakie to czynniki i co zrobić w szkole, w jaki sposób zaplanować działania, aby skutecznie podnieść efektywność kształcenia.

Warsztat proponowany jest dla szkół i rad pedagogicznych, które chcą poprawić efektywność kształcenia. Szkolenie to adresujemy również dla tych, którym mimo wysiłków i podejmowanych działań nie udaje się poprawić efektywności. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja pomoże im w skutecznym działaniu.

Program szkolenia :
Wspólnie z radą pedagogiczną przeanalizujemy czynniki wpływające na efektywność kształcenia i ocenimy wpływ szkoły na każdy z nich

• dokonamy analizy systemu oceniania,
  • zobaczymy, co wynika z obserwacji lekcji,
  • przyjrzymy się pracy domowej,
  • przeanalizujemy zajęcia pozalekcyjne,
  • porozmawiamy o współpracy z rodzicami
Formularz nowości 2013/14

Centrum