A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Kontakt

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

  • Warszawa
  • ul. Jesiennych Liści 11c
  • 03-289 Warszawa
  • tel. 22 435 68 12
  • fax 22 435 59 58
  • tel. kom. 780 573 465

Bernadetta Więckowska

Manager, specjalista ds. organizacji szkoleń dla JST


Telefon:

728 871 961

E-mail

b.wieckowska@a-z.edu.pl

Katarzyna Roth

Manager biura


Telefon:

604 793 128

E-mail

k.roth@a-z.edu.pl

Barbara Rutkowska

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 075

E-mail

barbara.rutkowska@a-z.edu.pl

Karolina Maculewicz

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 071

E-mail

k.maculewicz@a-z.edu.pl

Magdalena Gryz

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 076

E-mail

m.gryz@a-z.edu.pl

Dominika Kutyba

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 074

E-mail

d.kutyba@a-z.edu.pl

Agata Ślubowska

Specjalista ds. organizacji szkoleń dla JST


Telefon:

668 219 824

E-mail

a.slubowska@a-z.edu.pl

Iga Szulc

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 072

E-mail

iga.szulc@a-z.edu.pl

Natalia Waśniewska

Specjalista ds. organizacji szkoleń


Telefon:

660 577 072

E-mail

natalia.wasniewska@a-z.edu.pl

Maciej Roth

Dystrybutor aplikacji CORINTH


Telefon:

660 577 077

E-mail

maciej.roth@a-z.edu.pl

Napisz do nas!

Formularz

Proszę uzupełnić to pole Proszę uzupełnić to pole Proszę wprowadzić prawidłowy adres email
Proszę wprowadzić treść wiadomości
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • E-mail
  • zgloszenia@a-z.edu.pl
  • Numer konta
  • ING Bank Śląski 66 1050 1012 1000 0090 6397 8564