A-Z Centrum Rozwoju Edukacji

Corinth

Czas na nauczanie godne XXI wieku! 65% populacji to wzrokowcy! Jak ułatwić im naukę? Corinth i Centrum Rozwoju Edukacji A-Z prezentują zupełną nowość dla Polskich szkół – Corinth Classroom!

 

Corinth to narzędzie multimedialne, które wspiera nauczanie przedmiotów ścisłych przyrodniczych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Ponad 1000 niezwykłych i interaktywnych modeli 3D, modeli w rozszerzonej rzeczywistości (AR), galeria zdjęć oraz materiałów video pozwala uczniom lepiej zrozumieć otaczający nas świat.Corinth jest oficjalnym partnerem Microsoftu w edukacji. Dostępny i obecny już w ponad 100 krajach świata. Od roku 2017 także w Polsce. Centrum Szkoleniowe A-Z jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Badania pokazują, że uczniowie korzystający z modeli 3D zwiększyli wyniki egzaminów o 86% oraz wzrósł u nich poziom zrozumienia tematu i koncentracji uwagi. Ponad 1000 modeli 3D, jakie oferujemy (powiązanych z systemem nauczania STEM – Science, Technology, Engineering, Mathematics), pozwala nauczycielom wytworzyć wśród uczniów moment „zapalenia się żarówki“. Dzięki pogłębionemu uczeniu się poprzez: wizualizacje, ręczną obsługę oraz pełną interakcję uczniowie chętniej i łatwiej opanują świat nauk przyrodniczych i ścisłych!

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można uczyć matematyki w klasach młodszych z zastosowaniem Corinth? Oczywiście, nauka matematyki, a szczególnie geometrii nie była jeszcze nigdy tak przyjazna dla mózgu ucznia.

Czy mozna kupic aplikację do jednego przedmiotu? Oczywiście. Cennik znajduję się na dole strony.

Ile aplikacji trzeba kupić dla całej szkoły? Wystarczy jedna cała na szkolę. Użytkownicy – nauczyciele, uczniowie mogą jednocześnie korzystać z różnych modeli 3D.

Czy w kolejnych latach użytkowania Corinth’a trzeba dokupować jakieś nowe moduły? Nie, przez 5 lat automatycznie, bezpłatnie będziecie otrzymywać modyfikacje

Jaki sprzęt jest wymagany, aby zainstalować Corinth Classroom? Aplikacja działa na dowolnym PC posiadającym WINDOWS 8.1 lub WINDOWS 10.

Umów się na bezpłatną prezentację w swojej szkole (zajmie nam to ok. 20 minut) :

Maciej Roth

Telefon:660 577 077

E-mail: maciej.roth@a-z.edu.pl

Michał Grunt-Mejer

Telefon:506 063 959

E-mail: michał-grunt-mejer@a-z.edu.pl

Aktualny cennik

  • Biologia Człowieka 3470zł + VAT
  • Biologia Zwierząt 2360zł + VAT
  • Biologia Roślin 2360zł + VAT
  • Geologia 1240zł + VAT
  • Chemia 2360zł + VAT
  • Fizyka i astronomia 1240zł + VAT
  • Geometria 1240zł + VAT
  • Paleontologia i kultura 1240zł + VAT
  • Pełny zestaw bibliotek 13900 zł + VAT (oszczędność ok 1850 zł !!)

Zapraszamy do pobrania wersji DEMO!

POBIERZ DEMO